Okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław

Okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
Psychologa Nazwa: Okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
Psychologa Kategoria:
Psychologa Opis:

Helemejko Centrum Medyczne to profesjonalny gabinet, w którym przyjmują lekarze okuliści, a takze specjaliści chorób wewnętrznych, fizjoterapeuci, osteopaci, osteopaci pediatryczni, dietetycy, specjaliści żywienia medycznego i sportowego, hipertensjolodzy, neurolodzy, specjaliści chirurgii dziecięcej oraz plastycznej.

Helemejko Centrum Medyczne posiada w swojej ofercie zabiegi leczące zespół suchego oka oraz badanie na obecność nużeńca. Jako jedyny gabinet we Wrocławiu, centrum medyczne posiada urządzenie Rexon-Eye, wykorzystywane w leczeniu objawów zespołu suchego oka. Przeprowadzany zabieg jest nieinwazyjny, co oznacza, że jest on w pełni bezpieczny dla pacjenta. Ponadto, gwarantuje on długotrwałą ulgę dla pacjenta, a jego efekty są widocznie już po pierwszej wizycie.

Zalecane jest wykonanie 4 dwudziestominutowych zabiegów, między którymi odstęp powinien wynosić tydzień. Urządzenie Rexon-Eye jest skuteczne bez względu na stopień zaawansowania choroby, co sprawia, że pacjenci korzystający z zabiegu zawsze są zadowoleni i trwale wyleczeni.

Psychologa Strona Firmowa: okulista wrocław
Psychologa Telefon: 660206896
Psychologa NIP: 8981029578
Psychologa REGON: 930332280
Psychologa Siedziba: ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
  • Okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
  • Okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
  • Okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław