Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska Wrocław – rehabilitacja i zabiegi fizjoterapeutyczne
Psychologa Kategoria
Psychologa Opis

Już od zarania dziejów ludzkości masaż i lecznicza forma ruchu były znane i stosowane. Głównym celem rehabilitacji jest powrót pacjenta do sprawności po przebytym urazie, poprawa kondycji fizycznej jak i psychicznej. Stosowane zabiegi pozwalają również na zmniejszenie blizn pooperacyjnych. Centrum Rehabilitacji Gawłowska łączy praktyczną fachową wiedzę z pełnym zrozumieniem pacjenta. Troskliwa opieka, którą otoczony jest chory wzbudza zaufanie, a to znajduje swoje potwierdzenie w pozytywnych opiniach rekonwalscentów.

Centrum łączy tradycyjne terapie manualne z nowoczesnymi technologiami. Obok zabiegów igłowych, masaży w ofercie znajdziemy leczenie falą uderzeniową czy laserem. Dla pacjentów, którym niska temperatura nie jest straszna Centrum Rehabilitacji Gawłowska zapewni zabieg krioterapii. Przy leczeniu min. dolegliwości bólowych, niedowładach kończyn czy przy zmniejszonej ruchomości stawów sprawdzi się oferowany kinesiology taping.

Zalecona metoda fizjoterapii i rehabilitacji jest dostosowana do potrzeb oraz możliwości indywidualnych każdego pacjenta. Świadczy o tym otrzymanie I miejsca w plebiscycie Hipokrates 2018 organizowanym przez Gazetę Wrocławską w kategorii Przychodnia Roku.

Psychologa Telefon
663025800
Psychologa NIP
8981153108
Psychologa REGON
363264255
Psychologa Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław