Ginekolog w Centrum Medycznym Ginemedica Wrocław
Psychologa Kategoria
Psychologa Opis

Centrum medyczne Ginemedica to profesjonalna placówka medyczna specjalizująca się w diagnozowaniu, badaniach i leczeniu problemów ginekologicznych. Jej zespół tworzą uznani specjaliści i lekarze ginekolodzy, których działania wsparte są nowoczesną aparatura medyczną i szeregiem zaawansowanych urządzeń, dzięki którym ich diagnozy przyspieszają obranie właściwego toru leczenia.

Ginekolog Wrocław fot.1

Ginemedica posiada swoje placówki we Wrocławiu i dla wygody klientów umożliwia również rejestrację online na wszystkie wizyty i badania robione już na miejscu, w wybranej siedzibie centrum. Jako nowoczesny ośrodek ginekologiczny oferuje profesjonalne konsultacje medyczne, podchodząc indywidualnie do problemu każdego pacjenta i udzielając mu maksymalnego wsparcia w chorobie oraz jej leczeniu.

Ginekolog Wrocław fot.2

Oferta centrum ginekologii obejmuje położnictwo i problemy związane z przygotowaniem do porodu, ginekologię estetyczną, badania prenatalne, genetykę kliniczną oraz możliwość zapisania się ciężarnej wraz z partnerem, lub bez do szkoły rodzenia.

Psychologa Strona Firmowa
Psychologa Telefon
530929758
Psychologa NIP
9251906613
Psychologa REGON
021960554
Psychologa Siedziba
ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław