Contour Studio Wrocław – depilacja laserowa
Psychologa Kategoria
Psychologa Opis

Salon Contour Studio znajduje się we Wrocławiu. Zapisać się tam można na depilację laserową np. brzucha, bikini, nóg, całego ciała. Zabieg jest trwały i bezbolesny. Specjalistki wykorzystują do tego urządzenie Leonardo A.L.T. Hyper Pulse. Wykonują także laserowe usuwanie tatuażu, laserowe usuwanie przebarwień, laserowe zamykanie naczynek. W ofercie mają infuzję tlenową, czyli nowoczesne odmładzanie skóry.

Depilacja laserowa w Contour Studio Wrocław fot.1

Skorzystać można też z mezoterapii głowy, peelingów chemicznych i laserowych. W Contour Studio przeprowadzane są zabiegi usuwania cellulitu i terapie niwelujące rumień. W studiu jest możliwość zapisania się na makijaż permanentny oczu, brwi i ust. W Contour Studio jest bardzo dużo różnych zabiegów do wyboru.

Depilacja laserowa w Contour Studio Wrocław fot.2

Specjaliści informują, jak należy się przygotować, na czym polega zabieg, co trzeba robić po kuracji. Zespół do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Przeprowadzają wywiad, aby upewnić się, że dany zabieg jest bezpieczny dla osoby. W Contour Studio panuje miła i swobodna atmosfera.

Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

Psychologa Strona Firmowa
Psychologa Telefon
713072080
Psychologa NIP
8971634131
Psychologa REGON
020606738
Psychologa Siedziba
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław