Firma Ortopedyczna „Med-Orth” – protezy kończyn dolnych
Psychologa Kategoria
Psychologa Opis

Firma Med-Orth to prężnie rozwijająca się firma internetowa zajmującą się sprzedażą detaliczną wyrobów medycznych. Swoją siedzibę mają we Wrocławiu. Zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, techników i najlepszych mistrzów szewstwa ortopedycznego. Wszyscy są zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc klientowi w wyborze zakupu. Wszystkie produkty są wytwarzane z wysokiej jakości materiałów.

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock oferowana przez Med-Orth

W swojej ofercie mają jedne z najlepszych protez kończyn górnych oraz dolnych, które wykonane są z tytanu, kompozytu lub stali. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, pozwala na dobranie odpowiedniego zaprotezowania, które będzie pasowało do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Jest to bardzo delikatny temat dla większości z nich, ponieważ w pierwszej chwili po operacji tacy ludzie nie wiedzą jak funkcjonować. Empatyczne nastawienie zespołu i duża wiedza bardzo pomaga w przełamaniu i wyborze właściwej protezy co jest bardzo ważne, ponieważ odpowiednie przygotowanie kończyny powinno mieć miejsce już w pierwszej dobie po amputacji.

Specjalistyczna Firma Ortopedyczna "Med-Orth"

Psychologa Telefon
713723033
Psychologa NIP
8990027389
Psychologa REGON
930326316
Psychologa Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław