Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław
Psychologa Kategoria
Psychologa Opis

W dzisiejszych czasach nie każdy jest w stanie poradzić sobie z problemami natury psychologicznej. Wsparcie bliskich osób nie zawsze wystarczy, aby na nowo odnaleźć w sobie radość życia. W takich momentach warto zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Do osób, które zawsze wiedzą jak rozprawić się z poszczególnymi problemami natury psychologicznej i psychosomatycznej. Takich ludzi znajdziecie właśnie w naszej poradni.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.1

Zapraszamy do Ego Progres wszystkich. Troska o Wasze dobro jest dla nas najważniejsza. Niezależnie od tego z jakimi problemami się zmagacie - zawsze możecie się do nas zgłosić. Zapraszamy do wzięcia udziału w psychoterapii indywidualnej U nas możecie również zapisać się na psychoterapię dla par.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.2

Warto walczyć o swoją miłość, jeżeli jest tylko na to szansa. Działamy również w ramach interwencji kryzysowej. Proponujemy również terapię uzależnień. U nas także możecie zapisać się na wizytę do psychodietetyka. Jeżeli macie dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu z Ego Progres.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Psychologa Telefon
728173546
Psychologa NIP
8971877218
Psychologa REGON
385774306
Psychologa Siedziba
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław