Wax Center Ewelina Lewandowska – depilacja woskiem Wrocław

Wax Center Ewelina Lewandowska – depilacja woskiem Wrocław
Psychologa Kategoria:
Psychologa Opis:

Zapraszamy do nas wszystkie kobiety, które chcą doprowadzić swoją skórę do doskonałej gładkości. Jesteśmy siecią wrocławskich salonów specjalizujących się w depilacji. Usługi realizujemy według specjalnie wypracowanej przez nas metody, która zapewnia bardzo dużą skuteczność. Można nas znaleźć w 4 miejscach we Wrocławiu i skorzystać z naszych usług. Możemy zaoferować zarówno depilację ciała, twarzy, nosa, wąsa, ale także miejsc intymnych.

Depilacja woskiem Wrocław fot.1

Depilację bikini realizujemy na kilka sposobów zapewniając najwyższą jakość usług. Dla nas każda klientka jest wyjątkowa i jest traktowana w sposób indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszych salonach każdy czuł się dobrze i wracał do ponownego skorzystania z naszych usług.

Depilacja woskiem Wrocław fot.2

Dysponujemy także sklepem, w którym można zakupić różnego rodzaju produkty, które pozwalają w pewnym stopniu zadbać samodzielnie o gładkość swojej skóry. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług w zakresie depilacji swojego ciała.

Wax Center Ewelina Lewandowska

Psychologa Strona Firmowa:
Psychologa Telefon:
505447430
Psychologa NIP:
9281851294
Psychologa REGON:
021543572
Psychologa Siedziba:
ul. Władysława Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław