Trusty Jan Nesterowicz – opieka dla seniora Warszawa

Trusty Jan Nesterowicz – opieka dla seniora Warszawa
Psychologa Kategoria:
Psychologa Opis:

Działająca na rynku od wielu lat firma Trusty świadczy usługi w zakresie profesjonalnej opieki nad osobami starszymi. Na terenie miast Wrocław i Warszawa oferuje opiekę w miejscu zamieszkania danej osoby, natomiast na terenie całej Polski można skorzystać z usług opieki całodobowej, z zakwaterowaniem opiekuna u swojego podopiecznego.

Firma zatrudnia sprawdzonych, sumiennych i godnych zaufania pracowników, a ich weryfikacja przeprowadzana jest przed każdym podjęciem zlecenia – indywidualnie. W Trusty znajdziemy opiekę dla naszych bliskich dostosowaną idealnie do naszych potrzeb, czy to przez np. 1 godzinę rano w południe czy wieczorem, albo raz w tygodniu przez 3 godziny czy też kilka razy w tygodniu po kilka godzin.

Zakres obowiązków opiekuna może być bardzo różnorodny i zawsze jest dopasowany do klienta, poprzez zrobienie zakupów, posprzątanie, przygotowanie i nakarmienie podopiecznego, po pranie, prasowanie, kąpiele i mycie seniora, czy wyjście na wspólny spacer. W każdym przypadku podpisywana jest stosowna umowa.

Trusty Jan Nesterowicz

Psychologa Strona Firmowa:
Psychologa Telefon:
570333373
Psychologa NIP:
8992676608
Psychologa REGON:
364998539
Psychologa Siedziba:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa